EXAMINE THIS REPORT ON کارشناسی خودرو رایگان

Examine This Report on کارشناسی خودرو رایگان

Examine This Report on کارشناسی خودرو رایگان

Blog Article

معمولا هزینه کارشناسی خودرو بر عهده کسی است که خریدار است و قصد کارشناسی خودرو خود را دارد. اما در برخی موارد فروشندگان خودرو برای اینکه خریدار را از سالم بودن خودرو مطمعن کنند اقدام به کارشناسی خودرو و دریافت برگه کارشناسی از معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو می کنند.

مبایعه‌نامه توسط چه شخصی نوشته می‌‌شود و به مفاد حقوقی تسلط دارد؟

در صورت ثبت درخواست در خارج از ساعات کاری، کارشناس کارنامه در روز آتی با شما تماس خواهد گرفت.

تست دیاگ ماشین شامل حسگر ضربه، سلامت کیسه هوا، کارکرد خودرو، میزان مصرف سوخت، سلامت قطعات سیستم ترمز و...

یکی از خدماتی که مجموعه اتوصافکار با سالها تجربه در این زمینه به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد کارشناسی خودرو در محل می باشد که توسط افراد مجرب انجام می شود.

با وارد کردن مشخصات کامل خودرو، از حدود قیمت و ارزش واقعی آن مطلع شوید.

علاوه‌بر آن، لینک گزارش فنی نیز از طریق پیامک برای درخواست‌دهنده ارسال می‌شود.

بیشترین سوال در مورد نحوه برگزاری کلاس های آموزش کارشناسی خودرو ،مربوط به مدت زمان دوره،روزهای برگزاری و هزینه کلاس ها می باشد.

انتخاب رنگ ماشین کار آسانی به نظر نمی رسد. اگر قصد خرید خودرو دارید و در انتخاب رنگ به مشکل برخوردید و می خواهید لیستی از هزینه رنگ کامل خودرو داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه هزینه رنگ کامل خودرو مراجعه کنید.

سایت و اپلیکیشن کاراپ که به معرفی و بررسی خودرو های موجود در بازار می پردازد و به صورت تخصصی در زمینه کارشناسی و ارزیابی رایگان قیمت خودرو و آگهی خودرو و مشاوره تلفنی در امر قیمت خودرو و مشخصات آن فعالیت می کند.

بله. خدمات حقوقی و عقد قرارداد نیز در‌صورت درخواست مشتری، برای خرید و فروش خودرو قابل‌ارائه است. هزینه این‌ خدمات با توجه به نوع خودرو متفاوت است.

ممکن است در هنگام خرید خودرو شما کارشناسی ماشین رایگان با ظاهری کاملا خوب و سالم روبرو شوید اما توجه داشته باشید که همان خودرویی که در نگاه اول خوب و سالم به نظر می رسد ممکن است ایرادات فنی بسیاری داشته باشد که با مراجعه به بهترین کارشناسی خودرو می توانید این موارد را بررسی کنید.

همچنین علاوه بر اینکه شما می توانید از قیمت روز خودرو صفر و کارکرده مطلع شوید می توانید از سرویس قیمت گذاری خودرو وکارشناسی خودرو ، مشاوره تلفنی نیز استفاده کنید.

خیر. بعد از فرآیند کارشناسی، مشخصات دقیق خودرو در سامانه ثبت می‌شود و قیمت خودرو با توجه به شرایط کارشناسی توسط واحد قیمت همراه مکانیک به درخواست‌دهنده اعلام خواهد شد.

Report this page